Rychlý prodej nemovitosti je v mnoha případech jediným řešením, jak se dostat z finanční pasti a uhradit závazky. Pokud však po prověření Vaší situace zjistíme, že v současném stavu pro Vás není výkup nemovitosti nezbytný, doporučíme vhodnější řešení. Do výkupu nemovitosti nikdy naše klienty netlačíme, vše je věc konzultace a naši klienti mají prostor si vše promyslet. Do podpisu kupní smlouvy lze z procesu výkupu zdarma a nezávazně odstoupit.

Ročně vykoupíme stovky nemovitostí a víme jaké řešení zvolit s ohledem na konkrétní situaci.

Hvězda

Kamil Odehnal, Brno24.9.2022

Oceňuji vstřícný přístup a rychlost při prověření nemovitosti a návrhu výkupu. Byt ode mě odkoupili do 48 hodin, jak uvádí na webu. Zachránilo mi to krk, děkuji. Pokud někdo z Vás podniká, nikdy neručte za firemní úvěr vlastní nemovitostí, ať nedopadnete jak já. Spolehlivým výkupům děkuji za to, že mně v bytu nechali dále bydlet.

Hvězda

Jitka Štíbrová, Praha15.8.2021

Do inzerce se dostal byt, který jsme chtěli koupit a potřebovali jsme okamžitě finance. Jako varianta získání financí se nabízelo prodat rychle náš byt za hotové, s čímž jsme dopředu počítali. Přes realitku by ale prodej trval dlouho, čas nás tlačil tak jsme využili služeb SPOLEHLIVÝCH VÝKUPŮ. Na rovinu řekli, jaké jsou možnosti a peníze jsme měli do dvou dnů.

Hvězda

Petra Konečná, Karviná18.1.2021

Dostali jsme se do problémů. Nebyli schopni najít rozumnou práci a začali nám docházet finance na splácení hypotéky na dům a po vyčerpání úspor také na běžné fungování. Vedle domu jsme měli poměrně velký pozemek, jehož část jsme nabídli k odkupu. Ten proběhl za několik dní a ze získaných peněz jsme vyžili několik měsíců. Nyní už jsme opět zaměstnaní a děkujeme za lidský přístup.

Hvězda

Jan Chatrný, Prostějov15.12.2020

Zdědil jsem podíl na domě rodičů, kde bydlí také můj strýc. Bohužel naše vztahy nejsou ideální a nedokázali jsme se dohodnout na tom, za jakou cenu můj podíl na domě odkoupí. Komunikace s ním mne jen deprimovala, oslovil jsem tedy k odkupu externí firmu, v tomto případě spolehlivé výkupy. Nabídli mi rozumnou cenu a plácli jsme si. Mám klid a za finance jsem koupil byt pro dceru.

Hvězda

Jindřich Halouzka, Lipůvka20.7.2019

Nejmenovaná realitka inzerovala několik měsíců můj podíl na bytu. Až později jsem pochopil, že prodeje podílů na nemovitostech nejsou pro běžné lidi z inzerce asi zajímavé. Tím, že mně začal tlačit čas, rozhodl jsem se oslovit specialisty na výkupy. Tady jsem nešel a jsem spokojen, vyřízeno vše od financování, přes právní servis až po administrativu.

Hvězda

Jiří Mucha, Opava11.2.2018

Děkuji za spolupráci, finance jsme dostali dle dohody v hotovosti a měli jsme tak možnost obratem uhradit dluhy. V bytu dále bydlíme ve formě nájmu, což je pro nás ideální. Nikdy jsme o této možnosti bydlet dále ve vykoupeném bytu neslyšeli. Pokud máte rádi Váš byt či dům a jeho okolí, tak se jich na tuto možnost také optejte. Nájemné stanovili podobně, jako mají sousedi v jiných bytech stejné velikosti.

Pokud jste s námi spolupracovali, budeme rádi za Vaše hodnocení