Výkupy domů a dalších nemovitostí či podílů na nemovitostech realizujeme s mnohaletou praxí a špičkovým právním oddělením. Pokud výkup nemovitosti budete řešit s námi, vyřešíme za Vás kompletní administrativu včetně komunikace se všemi zúčastněnými stranami, jako jsou například věřitelé, exekutoři, insolvenční správci, instituce či advokáti. Nemovitosti vykupujeme v jakémkoliv stavu a specializujeme se i na složité a častokrát na první pohled neřešitelné případy.

Chci nezávazně nabídnout nemovitost k výkupu

Výkup domů v celé ČR

Spolehlivé výkupy

Vykupujeme domy s právními i faktickými vadami

- Před rekonstrukcí i po rekonstrukci - Vybydlené či určené k demolici - Bez ohledu na stáří a lokalitu - Bez nutnosti přípravy na prodej
Spolehlivé výkupy

Faktory ovlivňující stanovení ceny domu

- Atraktivita lokality - Dispozice bytu - Stav nemovitosti - Existence vad

Pro koho je výkup nemovitostí určen

Klientům s exekucemi

Pokud jste v situaci, kdy máte nemovitosti a exekuci, kterou nejste schopni splácet, je výkup nemovitosti vhodným řešením. V případě neuhrazených exekucí skokově narůstají úroky a včasným uhrazením exekuce tak zbytečně nebudete přicházet o další finance.

Klientům se zástavou

Zástava na nemovitosti sama o sobě je v případě čerpání různých druhů úvěrů poměrně běžná. V kombinaci se špatnou platební morálkou při splácení úvěru však znamená riziko tzv. zesplatnění úvěru, kdy dojde k razantnímu navýšení závazků a nemovitost bude poslána do dražby. Tento postup v případě nesplácení závazků aplikuje většina bank a dlužník poté reálně přichází až o polovinu hodnoty nemovitosti.

Klientům s akutní potřebou hotovosti

Tento případ u našich klientů nastává nejčastěji v situaci, kdy prodejem jedné nemovitosti hradí nákup nemovitosti jiné a jsou v časovém tlaku. S ohledem na to, že jsme schopni finance uvolnit do 48 hodin, dokážeme řešit i urgentní případy.

Řešíme i složité případy

Výkup podílu na domu

Výkup podílu na nemovitosti doporučujeme v případě, kdy nejste schopni se dohodnout se spoluvlastníky nemovitosti na prodeji vašeho podílu. Při prodeji podílu na nemovitosti upozorňujeme na prodej podílu neověřeným společnostem a spekulantům, kteří by se svým podílem mohli nakládat na hranici či za hranicí zákona.

Výkup domu v exekuci

Exekuce jsou v ČR bohužel časté, a pokud jsou navázány na nemovitost, má majitel možnost se z dluhů vyvázat díky rychlému prodeji nemovitosti. V případě spolupráce s námi za Vás exekuci kompletně vypořádáme a po očištění od dluhů se lze dohodnout na zpětném odkupu nemovitosti.

Výkup domu s následným nájmem

Pokud řešíte akutní potřebu financí a nezbývá Vám nic jiného, než ji vyřešit rychlém prodejem nemovitosti, jsme schopni od Vás dům vykoupit a smluvně zajistit abyste v něm mohli dále bydlet ve formě nájmu. Po vyřešení Vaší finanční situace nabízíme možnost zpětného odkupu nemovitosti.

Výkup domu s věcným břemenem

V každém případě, kdy je nemovitost zatížena břemenem, dochází k určitému omezení vlastníka nemovitosti ve vztahu k jeho právům s nemovitostí nakládat. Nejčastěji vlastníka k něčemu zavazuje, omezuje jej či mu nařizuje něco trpět. Výkup domů s věcnými břemeny spadá také do portfolia našich služeb a konkrétní řešení se liší případ od případu.

Výkup domu tzv. za hotové

Termín výkup nemovitosti za hotové je používán především ve smyslu rychlého vyplacení financí. Rozhodně však nedoporučujeme spolupracovat s nikým, kdo Vám nabízí složení celé částky v hotovosti, jedná se o vysoké riziko pro obě strany. Pokud potřebujete hotovost pro vypořádání akutních závazků a splátek, rádi Vám ji poskytneme, nebude se však jednat o plnou kupní cenu.

Chci nezávazně nabídnout nemovitost k výkupu

Nabízíme odborný servis

  1. Okamžitý finanční záloha až do výše 2 000 000 Kč
  2. Odhad tržní ceny nemovitosti zdarma
  3. Kompletní komunikace s úřady, věřiteli, institucemi
  4. Bezplatný právní a realitní servis
  5. Rychlé vyrovnání všech závazků u věřitelů

Spolupracujte s odborníky

Při prodeji nemovitosti nepodléhejte tlaku

Ačkoliv se Vaše situace může zdát jakkoliv bezvýchodná, nenechte se nalákat na rychlé peníze od mnohých spekulantů, kteří Vás jednostranně a nevýhodně nastavenými smlouvami mohou obrat o více financí, než se na první pohled může zdát. Zašlete nám maximum informací o Vašem případu a náš tým pro Vás nezávazně a zdarma vyhodnotí nejlepší řešení s ohledem na konkrétní situaci.

Odhad ceny nemovitosti je na prvním místě

Správně odhadnutá cena nemovitosti se zásadně odrazí na tom, jakou částku v případě výkupu domu dostanete. V rámci spolupráce a námi vždy nabízíme nezávislý odhad ceny nemovitosti certifikovaným odhadcem a to vždy po návštěvě nemovitosti. Disponujeme širokou databází cen prodaných nemovitostí po celé ČR a pracujeme také s cenovými mapami. Odhad realizujeme vždy na základě právního a faktického stavu nemovitosti, pro maximální objektivnost.

Chtějte přímý výkup, nikoliv zprostředkovatele

Z výkupů nemovitostí se stal v ČR byznys, který láká spekulanty a zprostředkovatele. Pokud hledáte spolehlivé specialisty, kteří celý Váš případ převezmou a vyřeší, jsme to pro Vás. Fungujeme jako přímí vykupující a varujeme před všemi, kteří řešení Vaší situace pouze za provizi přeprodají. Odhad ceny nemovitosti pro Vás rádi zpracujeme zcela zdarma.