Pokud potřebujete rychle prodat louku, stavební pozemek, ornou půdu, les či jakýkoliv jiný druh pozemku, jsme vám plně k dispozici. Kromě výkupů celků řešíme také výkupy podílů na pozemcích a výkup realizujeme v nejkratším možném čase. Naši specialisté navíc vyřeší všechny právní či faktické vady, které s pozemkem souvisí. O nic se nemusíte starat.

Chci nezávazně nabídnout nemovitost k výkupu

Výkup pozemků v celé ČR

Spolehlivé výkupy

Možnost okamžité hotovostní zálohy

Hned při podpisu smlouvy jsme schopni složit hotovostní zálohu do výše až 2 000 000 Kč. Pracujeme rychle a spolehlivě, případ jsme schopni vyřešit do druhého dne.
Spolehlivé výkupy

Řešíme i složité případy

Vykupujeme pozemky a podíly na pozemcích s různými vadami. Věcná břemena či ochranná pásma pro nás nejsou překážkou. Řešíme exekuce, insolvence, zástavy, dražby i hypotéky.

Jsme tu pro Vás

Výkup pozemků bez provize

Pokud se s námi dohodnete na spolupráci, jsme mi přímí kupující a žádnou provizi nám neplatíte. Ušetříte tak peníze a především čas, který by vám zabral například prodej pozemku přes realitní kancelář. Nakupujeme pozemky všech druhů, po celé České republice.

Okamžité řešení situace

V běžném realitním obchodě je kromě zdlouhavé inzerce významným průtahem také přepis na katastru nemovitostí a teprve po přepisu dostanete svoje finance. Přepis běžně trvá až 30 dní (minimální lhůta je 21 dní). Toto u nás neplatí, s námi díky hotovostní záloze na peníze nečekáte.

Poradíme si s exekucemi

Běžně řešíme složité situace, mezi něž exekuce rozhodně patří. Pokud i vám hrozí exekuce, není vhodné situaci nechat dojít až do exekuční dražby pozemku, kde budete výrazně finančně kráceni. Exekuci jsme schopni zastavit, vyplatit vše potřebné a pozemek po právní stránce kompletně očistit.

Naší výhodou je rychlost

Rychlost je v mnoha případech rozhodující a my jsme si toho plně vědomi. Častokrát jsme případ schopni vyřešit ještě tentýž den či den následující. Naši specialisté v terénu jsou k dispozici v každém regionu ČR pro maximální rychlost a efektivitu spolupráce.

Pracujeme s kvalitními odhady

Naše cenové nabídky vychází z kvalitních cenových map, realizovaných transakcí a zkušeností kolegů z konkrétních lokalit. Vždy se snažíme vykupovat za maximum tržní ceny, s ohledem na druh pozemku, stav pozemku a lokalitu, kde se pozemek nachází.

Náklady hradíme za vás

V rámci přímého výkupu jdou všechny poplatky za námi. Od advokátních služeb, konzultací, přes přípravy smluv, jednání s exekutory až po úhradu poplatků na katastru. Spolupráce s námi je pro vás zcela bezplatná a bez rizika.

Chci nezávazně nabídnout nemovitost k výkupu

Co ovlivňuje cenu pozemku?

Umístění pozemku – výkupní cena pozemků ve městech je vyšší než u pozemků vzdálenějších od měst
Typ pozemku – stavební pozemky jsou obvykle dražší, než pozemky kde výstavba není možná
Inženýrské sítě – existence inženýrských sítí s přípojkami na hranici parcely jsou při prodeji výhodou
Tržní podmínky – cenu ovlivňuje také to, kolik podobných pozemků se v dané lokalitě nabízí
BPEJ – zkratka vyjadřuje bonitovanou půdně ekologickou jednotku v podobě pětimístného čísla, které udává kvalitu půdy

Časté dotazy spojené s dražbami

Bude mě spolupráce s Vámi něco stát?

Kompletní servis v rámci výkupu (komunikace, analýzy, právní servis, úřední náležitosti) i výkup samotný jsou u nás zdarma. Do podpisu smlouvy máte kdykoliv možnost od spolupráce odstoupit, je jen na Vás, zda budete chtít spolupracovat či nikoliv.

Kde nemovitosti vykupujete?

Nemovitosti vykupujeme po celé ČR bez ohledu na jejich právní a faktický stav.

Jak probíhá výkup pozemků?

Spolupráce ve výkupu nemovitosti probíhá v několika krocích. Nejdříve nás nezávazně kontaktujte prostřednictvím webového formuláře, e-mailu či tel. čísla. Obratem Vás budeme kontaktovat zpět a probereme Vaši situaci (urgence financování, stav nemovitosti, Vaše závazky). Následně stanovíme odhad ceny nemovitosti. Pokud je nutné řešit financování okamžitě, stanovujeme odhad ceny nemovitosti online prostřednictvím databáze, cenových map a kolegů v regionech. Pokud to situace dovoluje a finance nebudete potřebovat obratem, zašleme k Vám pro komplexní a přesný odhad nestranného odhadce. Následně stanovíme výkupní cenu a navrhneme nejlepší řešení celé situace. Rozhodnete-li se ke spolupráci, v rámci výkupu Vám uvolníme finance bez zbytečného čekání, dále vyřešíme zdarma všechny související právní a úřední náležitosti.

Co znamená okamžitá výplata peněz?

Jsme přímí kupující, nikoliv zprostředkovatelé či spekulanti. V případě rychlé komunikace a vyřízení administrativy (podpis kupní smlouvy) v rámci jednoho dne, jsme schopni tentýž či následující den vyplatit peníze.